Ogród zaprojektowany jest w nowoczesnym stylu pasującym do zaprojektowanego budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Na ścieżkę prowadzącą do budynku wybrano duże betonowe płyty, przeplatające się z trawą oraz grysem. W grysie posadzono trawy ozdobne, niewielkie drzewa o ciekawym przewisającym pokroju – karagana syberyjska oraz rośliny zimozielone. Dzięki czemu całość tworzy niebanalną całość.

Ścieżka z desek kompozytowych prowadzi do obniżonego miejsca na ognisko. Jego ścianki oraz donica wykonane są również z tego materiału. Wewnątrz znajduje się siedzisko z miękkimi poduszkami. Na podłoże zaprojektowano płyty gresowe, takie jak na tarasie. Całość tworzy harmonijną całość. Obniżenie powoduje powstanie nowego, kameralnego wnętrza w ogrodzie. Obniżenie otoczone jest zielenią.

W tylnej części działki zaprojektowano jeszcze jedną część wypoczynkową. Na trawniku ułożono płyty kwadratowe, na których można ustawić leżaki. Nasadzenia z hortensji, host, traw ozdobnych, różaneczników oraz bukszpanów wieczniezielonych będą umilać czas spędzony na odpoczynku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *